O nás

Jsme rodinná firma a ve spolupráci s italským výrobcem produktů značky ILVE již přes 15 let přinášíme na český a slovenský trh designové luxusní kuchyňské spotřebiče. Našim zákazníkům poskytujeme veškerý záruční a pozáruční servis spotřebičů, tak aby jejich starostí (a doufáme že hlavně radostí) už bylo jen samotné vaření a pečení. Jsme hrdí, že můžeme právě tyto jedinečné produkty dodávat a následně opečovávat našim klientům.

 

Jak pracujeme?

Zastupujeme italského výrobce, to znamená, že po italském vzoru pracujeme s vášní, láskou a temperamentem. K problémům se stavíme čelem a snažíme se navázat vřelý vztah s každým zákazníkem. Každému, kdo se na nás obrátí, se snažíme vyjít vstříc, poskytnout potřebné informace a nabídnout řešení dle jeho představ. Poctivě pracujeme a očekáváme solidní přístup i od ostatních. Pokud nám svěříte montáž a servis vašich nových spotřebičů, postaráme se o vše potřebné. Jestliže máte preference jiné, pokusíme se nabídnout vhodnou alternativu.

Více o tom jak u nás objednat zboží v sekci JAK TO U NÁS FUNGUJE.

 

CHCETE BÝT NAŠÍM PARTNEREM?

Pracujete s klienty, kteří v kuchyni ocení nadstandard? Nabízíme možnost spolupráce a zařazení do našeho partnerského programu. Pro naše obchodní partnery máme zajímavé podmínky a výhody. Kontaktujte nás a rádi vám prozradíme víc.

 

majestic-p-1600

Zpět do obchodu